Teknoloji

Blizzard Bahar İndirimi Başlıyor: İşte İndirimli Oyunlar

Video oyun dünyasının tanınmış isimlerinden biri olan Blizzard, birkaç hafta sürecek yeni bir kampanya başlattı. ” Bahar İndirimiBlizzard ve alt markalarının “” kampanyası kapsamında geliştirdiği oyunlar, yüzde 80’e varan indirimlerle satın alınabiliyor. Battle.net üzerinden başlatılan kampanya, 17 Nisan’a kadarsürecek.

Blizzard’ın Bahar İndirimi kampanyası hemen hemen her oyun için geçerli. Şimdi sizlere kampanya kapsamında indirime giren oyunların yeni fiyatlarından bahsedeceğiz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan oyunlara bir göz atalım.

Bahar İndirimi kapsamında fiyatı düşen bazı oyunlar

oyunİndirimsiz Fiyatİndirimli Fiyat (indirim oranı)
Görev Çağrısı: Çağdaş Savaş999 TL197 TL (%80)
Görev Çağrısı: Çağdaş Savaş 21.099 TL714 TL (%35)
Görev Çağrısı: Öncü999 TL299 TL (%70)
Görev Çağrısı: Black Ops Soğuk Savaş999 TL197 TL (%80)
Görev Çağrısı: Siyah Ops 4599 TL197 TL (%67)
Çökme Bandicoot 4399TL199 TL (%50)
StarCraft II Kampanya Koleksiyonu399TL299 TL (%25)
Diablo III199TL99TL (%50)

Call of Duty Çağdaş Savaş 2

Call of Duty: Contemporary Warfare 2, son dönemler En popüler oyunlarından biridir. Birkaç ay önce piyasaya sürülen oyun, o zamandan beri hep Steam’de bulunuyor. haftanın en popüler oyunları“lardan biri olmayı başardı. Oyunu Battle.net üzerinden Steam’de 1.099 TL’ye satın alabilirsiniz. 714 TL’yesatın alabilirsin.

Oyunun Battle.net sayfası buradanUlaşabilirsin.

Çökme Bandicoot 4

Crash Bandicoot 4, dünyanın en tanınmış platform oyunlarınızdan bir. 2020 yılında piyasaya sürülen oyunu ister tek oyunculu ister çok oyunculu olarak oynayabilirsiniz.

Oyunun Battle.net sayfası buradanUlaşabilirsin.

Bunlar indirim kampanyasının öne çıkanları olsa da, Blizzard’ın Bahar İndirimi aslında bundan daha fazlasını kapsıyor. Bu içerikte; Oynaması ücretsiz Overwatch 2 ile World of Warcraft ek içeriğin bir kısmı kampanyaya dahil oldu. Örneğin, World of Warcraft’ın “The Faction Pack” adlı genişletme paketinin ve Overwatch 2’nin karakter paketinin %50’si yüzde 25 indirimle sahip olunabilir. Tüm bunlara ek olarak; Call of Duty serisinin eski oyunları da değişken oranlarda indirimlidir.

Battle.net’teki kampanyaya erişmek istiyorsanız, Buradailişkiyi kullanabilirsiniz.

haber-mustafakemalpasa.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu